Інформація про ліцей

Опорний заклад «Засульський ліцей Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області» є закладом загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів загальної середньої освіти, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти.

Опорний заклад «Засульський ліцей Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області» є правонаступником прав і обов’язків Опорного закладу «Засульський ліцей Засульської сільської ради Полтавської області».

Заклад освіти є юридичною особою публічного права, має самостійний баланс, розрахункові та інші рахунки в органах Державного казначейства України в Полтавській області, рахунки в установах банків, печатку, штамп, бланки зі своєю назвою, ідентифікаційний номер.

Заклад освіти перебуває у комунальній власності Лубенської територіальної громади, є неприбутковою організацією та у своїй діяльності не має на меті отримання прибутку.

Засновником закладу освіти є Лубенська міська рада Лубенського району Полтавської області, уповноваженим органом – Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області.

Освітній заклад розташований у типовому триповерховому приміщенні, яке здано в експлуатацію в 1992 році. Загальна площа території закладу - 3,5 га, площа всіх приміщень - 7182,3 м2, з них 3002,4 м2 припадає на 29 навчальних кабінетів і лабораторій. Зокрема, функціонують кабінети фізики, хімії, біології, які обладнано інтерактивними комплексами. Кабінет іноземної мови укомплектовано лінгафонним обладнанням. Для учнів початкової ланки створено сучасний освітній простір відповідно до вимог НУШ. Для вивчення інформатики укомплектовано сучасним обладнанням два комп'ютерні класи, де використовується 26 комп'ютерів з 51 наявного. З метою інформатизації управління навчальним закладом діє локальна мережа з виходом в Інтернет, до якої підключені 2 кабінети інформатики, кабінети директора, заступників директора з навчально – виховної роботи, педагога– організатора, соціально – психологічної служби, фізики, хімії, біології, англійської мови. В опорному закладі активно запроваджується інклюзивне навчання. До послуг дітей з особливими освітніми потребами та педагогічних працівників, які з ними працюють, інклюзивно-ресурсна кімната, обладнана сучасними засобами для фізичного та інтелектуального розвитку школярів.

Також у ліцеї діє 2 майстерні (з обробки деревини та з обслуговуючої праці), 2 спортивних зали (ігровий і гімнастичний), стандартне футбольне поле, майданчик із штучним покриттям, вуличний майданчик з тренажерами, бібліотека, актова зала, їдальня на 160 посадкових місць, буфет, 6 внутрішніх туалетів, у яких зроблено сучасний ремонт. За програмою "Шкільний автобус" для 295 учнів організовано підвезення.

В опорному закладі навчається 504 учні із сіл: Засулля, Войниха, Піски, Солониці, міста Лубни.

У освітньому закладі 72 працівники, з них 50 педагоги.

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування