![](/sites/zasgimn.pl.ua/files/styles/895x680/public/no-image.png?itok=qKOcNZuj)
Знайомтесь:«Гармонія»
Лубенський молочний завод- одне з найбільших харчових підприємств на Полтавщині. Протягом 80 років воно не зраджує основним традиційним канонам харчового виробництва: смак, якість, натуральність. Діти мали можливість оглянути потужності підприємства, подивитися процес виготовлення морозива, спробувати продукцію торгівельної марки «Гармонія». А потім каталися на машинках, розважалися в парку. Додому всі повернулися в чудовому настрої.