Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу есе «Мій Шевченко»

У 2023 році за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, громадської організації «Інноваційні обрії України», Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ було організовано та проведено ювілейний V Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко».


Конкурс мав на меті популяризацію творчої спадщини Тараса Шевченка, актуалізацію пам’яті про Кобзаря та його ролі у закладанні духовних основ української нації. Цього року до участі в конкурсі долучилося 3309 учасників, було представлено 2983 заклади освіти загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.


Приємно, що серед такої кількості робіт не загубилися есе талановитих учениць ОЗ «Засульський ліцей ЛМР». Перемогу у номінації «Оспівування свободи як найвищої цінності Кобзаря» здобула учениця 9-А класу Марія Шелемба (учитель – Сіра М.В.). А в номінації «Есе-натхнення» перемогла учениця 10 класу Ціпенко Вікторія (учитель – Колісніченко Н.М.).


Вітаємо юних майстринь художнього слова та їхніх наставниць з перемогою! Хай невмируще слово Кобзаря надихає своєю силою та незламністю ще багато поколінь українців!!!

Поділитися: