Вітаємо переможців і призерів ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін!

Вітаємо переможців і призерів ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін!


Шматко Євген, учень 7 класу - 1 місце з математики (вчитель Бабенко Т. В.)


Сай Юрій, учень 8-А класу - 1 місце з математики (вчитель Деркач Л. С.)


Яриш Костянтин, учень 9-А класу - 1 місце з хімії (вчитель Якименко Л. Г.)


Мороз Оксана, учениця 10--А класу - 1 місце з хімії (вчитель Якименко Л. Г.)


Філоненко Станіслав, учень 11 класу - 1 місце з трудового навчання (вчитель Шевченко С. В.)


Корніяченко Вероніка, учениця 11 класу - 1 місце з трудового навчання (вчитель Пасічник О. В.)


Назаренко Анжела, учениця 8-Б класу - 1 місце з трудового навчання (вчитель Пасічник О. В.)


Іщенко Світлана, учениця 10-Б класу - 1 місце з екології (вчитель Сіряченко Г. В.)


Бойко Поліна, учениця 9-А класу - 1 місце з інформаційних технологій ( вчитель Бабенко Т. В.)


Кривохижа Роман, учень 11 класу - 1 місце з історії (вчитель Савенков А. О.)


Ткаченко Тетяна, учениця 10-Б класу - 1 місце з історії (вчитель Савенков А. О.)


Сай Юрій, учень 8-А класу - 1 місце з біології (вчитель Сіряченко Г. В.)


Кривохижа Роман, учень 11 класу - 1 місце з біології (вчитель Якименко Л. Г.)


Шматко Євген, учень 7 класу - 1 місце з фізики (вчитель Деркач С. В.)


Степанова Іванна, учениця 8-А класу - 1 місце з англійської мови (вчитель Шевченко Л. М.)


Слинько Анна, учениця 11 класу - 1 місце з англійської мови (вчитель Нестерова В. І.)


Дерій Максим, учень 10-Б класу - 1 місце з географії (вчитель Філенко І. В.)


Ткаченко Тетяна, учениця 10-Б класу - 1 місце з української мови (вчитель Корніяченко Л. Г.)


Сай Юрій, учень 8-А класу - 2 місце з хімії (вчитель Якименко Л. Г.)


Слєкішина Анна, учениця 10-А класу - 2 місце з англійської мови (вчитель Новікова Л. І.)


Полуботько Антон, учень 11 класу - 2 місце з географії (вчитель Філенко І. В.)


Солошенко Владислава, учениця 9-Б класу - 2 місце з української мови (вчитель Жалдак Г. Г.)


Шматко Євген, учень 7 класу - 2 місце з української мови (вчитель Корніяченко Л. Г.)


Пасічник Анастасія, учениця 10-Б класу - 2 місце з трудового навчання (вчитель Пасічник О. В.)


Яриш Костянтин, учень 9-Б класу - 2 місце з трудового навчання (вчитель Шевченко С. В.)


Ракецька Юлія, учениця 9-Б класу - 2 місце з трудового навчання (вчитель Пасічник О. В.)


Яриш Костянтин, учень 9-А класу - 2 місце з біології (вчитель Сіряченко Г. В.)


Іщенко Світлана, учениця 10-Б класу - 2 місце з біології (вчитель Сіряченко Г. В.)


Кривохижа Роман, учень 11 класу - 3 місце з української мови (вчитель Мішкова Л. В.)


Ракецька Юлія, учениця 9-Б класу - 3 місце з географії (вчитель Філенко І. В.)


Іванісенко Ігор, учень 8-Б класу - 3 місце з трудового навчання (вчитель Шевченко С. В.)


Васильченко Богдан, учень 10-А класу - 3 місце з трудового навчання (вчитель Шевченко С. В.)


Діжевська Сніжана, учениця 9-Б класу - 3 місце з трудового навчання (вчитель Пасічник О. В.)


Розчупка Владислав, учень 9-Б класу - 3 місце з російської мови (вчитель Ступка Г. О.)


Чеберяк Вікторія, учениця 9-А класу - 3 місце з російської мови (вчитель Ступка Г. О.)

Поділитися: