Третє місце в області!

14.04.18 року в м. Хорол пройшов Чемпіонат територіальної організації ВФСТ «Колос» у Полтавській області з міні-футболу юнаків 2002 року народження й молодших. У цих змаганнях брали участь учні ОЗ «Засульська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» та Литвяківської ЗОШ І-ІІІ ступенів у такому складі:

Данько Ілля – Литвяківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Тренер-викладач – Загоруйко Андрій Миколайович.

Наша команда увійшла до фінальних змагань чемпіонату, де брало участь 6 команд із Карлівського, Решетилівського, Кобеляцького, Гадяцького, Хорольського районів та Засульської сільської ради.

Кобеляцький район

Наші юні спортсмени перемогли команду з Карлівки 2:1 та зіграли в нічию з Решетилівкою 2:2, Решетилівка виграла в Карлівки 2:1. Відповідно до положення були призначенні післяматчеві пенальті між Засульською сільською радою та Решетилівським районом за вихід до фіналу, де наші хлопці поступилися із рахунком 3:2.

За третє місце наша команда обіграла Хорольський район із рахунком 2:1. Команди були нагородженні кубками, медалями, грамотами.