![](/sites/zasgimn.pl.ua/files/styles/895x680/public/news_images/434175635_1472493180318854_4741811975947853967_n.jpg?itok=hos0TLEW)
Тренінг для педагогів
Весна – пора оновлення. Після довгої зими в неспокійних умовах воєнного стану кожна людина потребує підтримки, а педагоги мають уміти надати її не тільки собі, а й іншим. Із цією метою практичний психолог Засульського ліцею Олена Степаненко провела для колег тренінг «Техніки швидкої стабілізації учасників освітнього процесу», матеріали для якого було взято із посібника «Аптечка психологічної самодопомоги», створеного в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської «Ти як?».
Учасники тренінгу попрактикувалися у використанні ефективних методик саморегуляції, боротьби із стресовими станами та відновлення психічної рівноваги. Разом - ми сильніші та впевненіші!