![](/sites/zasgimn.pl.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/zobrazhennya_viber_2024-03-14_14-12-08-848.jpg?itok=EO_yTnnL)
Свято проводів зими
В Україні з давніх – давен справляли в останній тиждень перед Великим Постом Масляну. Так називали свято проводів зими і її одвічних супутників: холоду, темряви та урочистої зустрічі весни, яка несе із собою світло, тепло і радісне пробудження природи.
Весело відсвяткували й учні 3-Б класу (Класовод Мирошник Ірина Григорівна). Запросили на гостини учнів 4-А класу, розповіли про історію виникнення свята, традиції святкувань. Розгадували загадки, грали в ігри, провели майстер-клас із загортання млинців.