Шевченківським дням присвячується

На початку березня не тільки в нашій країні, а й в усьому світі вшановують пам’ять геніального українця Тараса Шевченка. Саме цій події присвячено проведення обласного конкурсу читців «Тарасовими шляхами», відбірковий етап якого пройшов 2 березня в актовій залі Лубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10.


Наш освітній заклад на цьому святі виконавської майстерності та любові до рідного слова у молодшій віковій групі представляла учениця 5-Б класу Кадученко Яна, у середній групі - дев’ятикласниця Караулова Софія. Готували юних декламаторок учителі літератури Охріменко Лідія та Колісніченко Наталія.


Члени журі, конкурсанти, глядачі отримали величезну насолоду від майстерного виконання поезій Кобзаря всіма учасниками творчого змагання. За підсумками конкурсу учениці 9-Б класу Карауловій Софії присуджено ІІ місце у своїй віковій групі.


Дякуємо нашим талановитим ліцеїсткам Яні та Софії, їх наставницям за любов до художнього слова, відповідальну підготовку, чудові виступи! Нехай мудре слово геніального Кобзаря і надалі дарує вам натхнення для творчості!

Поділитися: