Поїздка до Полтави учнями початкової школи.

Поки не відвідали наш обласний центр, ми і гадки не мали, як робиться зображення у центрі кожної карамельки! Полтавські карамел'є кожного дня розкривають СЕКРЕТНУ ТЕХНІКУ виготовлення карамелі на "Планеті Цукерні" у рамках свого шоу! Такого ми ще не бачили!!! Як із звичайного цукру й води у руках майстрів народжується карамель. Така карамель не продається в інших магазинах. 10.02.2018р. засульським дітлахам з 2-А, 3-А та 4-Б пощастило не тільки на власні очі побачити процес виготовлення цукерок, спробувати самим виготовити солодощі для своїх рідних і насолодитися чарівними смаколиками з чашечкою чаю. В цей же день потрапили на територію і Ботанічного саду Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка.


Історія заснування ботанічного саду у м. Полтава своїми коріннями сягає початку ХХ ст. Учні відвідали оранжерею, у якій сьогодні налічується близько 600 видів, форм і різновидностей рослин із різних куточків Землі, рослин відкритого ґрунту — близько 500 видів. Під скляним дахом оранжереї водночас розмістилися «полтавські» тропіки, субтропіки та пустеля. А над усім цим зеленим розмаїттям здіймаються велетенські пальми заввишки до 10 м, фінікові пальми із плодами. Всі із захопленням ходили доріжками між велетенськими рослинами, відчуваючи себе зовсім маленькими.


Полтавський музей дальньої авіації зустрів нас похмурою погодою з дощем та мокрим снігом. Але дитяче захоплення взяв в свої руки досвідчений екскурсовод Микола Васильович. До експозиції музею ввійшли 9 літаків різного призначення та авіаційні засоби ураження - авіаційні бомби вагою від 100 до 9000 кг, авіаційні крилаті ракети КСР-2, КСР-5, Х-22, а також експонати аварійно-рятувального спорядження. Розповіли про літаки Ту-95 та Ту-160 (стратегічний ракетоносець), яких немає в жодному музеї світу. Та найголовніше: дали можливість піднятись у кабіни, а також зробити фото на згадку, у тому числі в кабінах літаків.


Незабутню екскурсію подарувала турфірма «Феєрія Мандрів» та класоводи Сіра М. В., Данілова Ю. Д. та Ластовецька І. В. «Це був найкращий день в житті» - говорять дитячі вуста.

Поділитися: