Перемога у Всеукраїнському конкурсі з робототехніки

Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу з робототехніки, метою якого є розвиток інноваційних напрямів STEM–освіти, популяризація світового досвіду науково-технічної творчості через освітні проєкти з робототехніки, електроніки, програмування роботизованих систем, створення умов для виявлення творчого і винахідницького потенціалу учнівської молоді.


У заході брали участь здобувачі позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти з Вінницької, Київської, Одеської, Полтавської, Сумської, Хмельницької, Херсонської, Чернівецької областей та м. Києва. На розгляд журі було надіслано 50 відеопрезентацій з проєктами учасників.


Конкурс з робототехніки — це конкурс освітніх інновацій та сучасних технологій у сфері освіти та просто чудовий спосіб познайомитися із світом робототехніки та інженерії.


Учасники представляли власні проєкти у номінаціях:«ТРИВИМІРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ»; «ФРІСТАЙЛ» – технічне конструювання пристроїв, роботів або самохідних машин; «SCRATCH-ПРОЄКТ» – «Роботи, що наближують нашу перемогу» (роботи-авіатори, роботи на акваторіях, роботи-сапери, роботи-пожежники, роботи-ліквідатори тощо); «РОБОРЕЙСІНГ» – конкурс на швидкість проходження треку автоматичного саморобного пристрою.


Приємно відзначити, що учень 10 класу ОЗ «Засульський ліцей ЛМР», вихованець гуртка «Робототехніка» Лубенського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді Деркач Роман посів І місце з роботою «Гра «Робот-пожежник»» в номінації «SCRATCH ПРОЄКТ». Школяр упевнено крокував до перемоги разом із своїм наставником, учителем фізики закладу, керівником гуртка Деркачем Сергієм Володимировичем.


Вітаємо дружний творчий тандем з перемогою і бажаємо подальших успіхів!!!

Поділитися: