На гостини до Кайдашевої родини

«Кайдашева сім’я» - «найкраща оздоба українського письменства», як її назвав Іван Франко. Без цієї повісті І.С. Нечуя-Левицького ми вже не уявляємо ні шкільну програму, ні репертуар сучасних театрів, ні українську літературу в цілому… Сварки свекрухи з невістками, невісток із свекрухою, батька з синами і всіх між собою, а ще трохи гумору й сатири, розбитих глеків і виколотих очей, любові, пліток і пияцтва. І чим вам не український трилер?!!


Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М. Гоголя славиться постановками класичних творів української літератури. Справжнім діамантом у репертуарі є «Кайдашева сім’я». Звичайно, повість адаптували до сучасності, приправили трохи полтавською говіркою та актуальними жартами. Актори спілкувалися з глядацькою залою, а глядачі віддячували бурхливими аплодисментами. Феєричний спектакль тривав майже дві години, і жодна тривога не завадила цікавому дійству!


Пощастило переглянути цю виставу у п’ятницю (15 вересня) учням 10 класу ОЗ «Засульський ліцей ЛМР» та їхнім вчителям – Деркач Л.С. та Колісніченко Н.М. Ще довго не вщухали емоції після чудового дійства. Також учні встигли покататися на роликах у ТЦ «Екватор» та поласувати фастфудом у знаменитому ресторані McDonald's. Яка ж подорож без цього?!!


Дякуємо, гостинна Полтаво, за спокійний осінній вечір! Дякуємо, дорогі воїни ЗСУ, за мирне небо!!!

Поділитися: