![](/sites/zasgimn.pl.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/zobrazhennya_viber_2024-03-22_10-36-43-516.jpg?itok=lc-keu1_)
Ми зможемо подолати туберкульоз
У Засульському ліцеї в рамках місячника боротьби із захворюванням на туберкульоз проведено заходи з профілактики цієї небезпечної хвороби та пропаганди здорового способу життя під гаслом: "Так. Ми зможемо подолати ТБ".
Школярі переглянули мультфільми, відеоролики, взяли участь у бесідах із сестрою медичною та педагогами. Учні виготовили лепбуки, "Як попередити туберкульоз".