![](/sites/zasgimn.pl.ua/files/styles/895x680/public/news_images/zobrazhennya_viber_2024-05-06_11-00-50-384.jpg?itok=ysmrXFJH)
Майстер-класи з виготовлення Великоднього кролика
Напередодні світлого свята Великодня члени учнівського самоврядування (Шелемба Марія, Підтоптана Анна, Абрамчук Марія, Бігун Аліна, Бірюк Інна, Павлова Віолетта та Бутенко Анастасія) провели майстер-класи з виготовлення Великоднього кролика для учнів 1-А , 4-А та 4-Б класів.
Діти із задоволенням розповіли про особливості святкування цього дня у своїх родинах та принесли додому не лише неймовірні вироби, а й незабутні емоції від творчої роботи.