![](/sites/zasgimn.pl.ua/files/styles/895x680/public/news_images/img-e52b07fe86d3bde3e5a7fc72242e23e8-v.jpg?itok=ryda4UM9)
Ділимося досвідом та навчаємося самі
Уже традиційно педагоги закладу підготували матеріали з досвіду роботи для публікації в шостому випуску науково-методичного альманаху «Плекаємо особистість», виданого Луганським національним університетом ім. Тараса Шевченка. Цьогоріч авторами статей стали вчителі початкових класів Юлія Данілова та Інна Ластовецька, які в 2023році успішно пройшли сертифікацію відповідно до професійного стандарту, та філолог Лідія Вербецька.
Педагоги взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Наука і освіта в глобальному та національному вимірах: виклики, загрози, перспективи розвитку», отримали збірки, в яких розміщено роботи творчих педагогів Лубенщини.
Співпраця із ЛНУ ім. Тараса Шевченка відкриває нові горизонти для розвитку творчого потенціалу освітян. Ділячись професійним досвідом, вони отримують можливість ознайомитися з родзинками таланту колег, знаходять нові цікаві ідеї для роботи.