Змагання першості області з легкої атлетики в залік обласної Спартакіади школярів

26-27 квітня 2018 року на Центральному стадіоні в м. Гребінка відбулися змагання першості області з легкої атлетики в залік обласної Спартакіади школярів, у яких узяли участь команди із 16 районів області. Переможцями змагань в загальному заліку стали легкоатлети м. Кременчука, на другому місці легкоатлети м. Лубен, на третьому — команда м. Пирятина. Легкоатлети Лубенського району зайняли 8 місце.

Переможцем змагань з бігу на 1500м став Бондаренко Роман (Н.Булатецька ЗОШ І-ІІ ст. ), він також зайняв друге місце в бігу на 3000м. Шкірко Тетяна посіла 2 місце зі штовхання ядра (Засульська гімназія). Команда дівчат у складі Сєрік Маргарити, Шарової Дарини, Копайленко Анни, Нагаєвської Ілони посіла 7 місце в естафеті 4х100 м.