![](/sites/zasgimn.pl.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/421910557_1478924663009039_8061241567977063257_n.jpg?itok=C-i2yKX_)
Зустріч з працівниками Феміди
Сьогодні відбулася зустріч учнів 7-11 класів з представниками ювенальної превенції та офіцером громади. Коло питань було досить широким: адміністративна та кримінальна відповідальність, поведінка на уроках, паління, керування транспортними засобами, крадіжки майна. Учні мали можливість не тільки отримати інформацію, а й задати запитання й отримати змістовні відповіді та поради.