Здорова школа – здорова громада

Заступниця директора з навчально-виховної роботи, учителька фізичної культури Алла Назаренко взяла участь в активному форумі «Здорова школа — здорова громада», що відбувся на базі Полтавського державного аграрного університету. Захід організовано громадською організацією UkraineActive за підтримки українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я», учасником якого Засульський ліцей є з 2021 року. Шкільним адміністраторам, педагогам було представлено програму «Здорова школа», яка передбачає комплексний підхід до збереження та зміцнення здоров’я учнів і працівників закладів освіти, визначений Національною стратегією розбудови безпечного і здорового освітнього середовища, що є складовою Програми Президента «Здорова Україна».

На форумі було розглянуто питання підвищення рівня рухової активності дітей, вчителів, батьків у закладах освіти та громаді; інтеграції фізичної активності в освітній процес в умовах НУШ; формування компетентності учнів і вчителів щодо здорового способу життя. Велася мова про конкретні кроки щодо реалізації проєкту «Здорова школа — здорова громада»; учнівські ліги «Здорова Україна» та шкільні ліги «Пліч-о-пліч» у громадах Полтавської області. Педагоги обмінялися досвідом підвищення ефективності освітнього процесу з фізичної культури шляхом застосування діяльнісного та компетентнісного підходів — формування усвідомленої компетентності до дотримання здорового способу життя, розроблення компетентнісно орієнтованих моделей уроків.

Учасники форуму вдячні організаторам та гостинним господарям заходу, а також голові Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти й науки України, президенту UkraineActive Андрію Боляку, регіональній координаторці українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» в Полтавській області Ніні Дурдикулієвій, координаторці напряму «Здорова школа» в Полтавській області, методистці з основ здоров’я відділу розвитку природничих та математичних дисциплін ПАНО ім. М. В. Остроградського Таїсії Ярошенко за цікаве спілкування, отриманий новий досвід, а також за подарунки для освітніх закладів – сумки із наборами спортивного інвентаря.

Усі вкотре переконалися в мудрості народного прислів’я: «Здоров’я – найбільше багатство».

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings