![](/sites/zasgimn.pl.ua/files/styles/895x680/public/no-image.png?itok=qKOcNZuj)
Вітаємо ученицю 9-Б класу Ракецьку Юлію
Вітаємо ученицю 9-Б класу Ракецьку Юлію, призерку ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, та наставницю ліцеїстки, вчительку української мови і літератури Наталію Михайлівну Колісніченко з результативною участю в творчому змаганні юних інтелектуалів. Переконані, що ваша наполегливість, відповідальність, прагнення до самовдосконалення та плідна співпраця принесуть нові здобутки та перемоги!