Весна надихає

Весна не тільки приносить оновлення природі, але й надихає на творчість, дарує цікаві ідеї. У цьому переконалися педагоги Засульського ліцею під час останнього засідання педагогічної ради, присвяченого формуванню соціально успішної особистості. На порядок денний було винесено актуальні питання професійної діяльності, що покликані сприяти покращенню якості освітнього процесу в закладі. Для успішної підготовки до обговорення важливих тем учителі об’єдналися в творчі групи. Так заступник директора Галина Федоренко очолила команду, що вивчала питання важливості проєктної діяльності для формування соціальної активності здобувачів освіти. Учителька початкових класів Вікторія Німич поділилася досвідом організації та проведення такої роботи в НУШ, а Пасічник Ольга, учителька трудового навчання, провела захопливий майстер-клас із педагогами.


Логічним продовженням теми стало висвітлення творчою групою в складі заступника директора з навчальної роботи Любові Третяк, учителів: Ірини Філенко, Лідії Охріменко, Валентини Левченко - питання роботи в команді як ключової навички соціально успішної особистості. Під час обговорення педагоги з’ясували, у чому важливість оволодіння майстерністю командної роботи для кожного працівника, підібрали цікаві асоціації до поняття «команда». Метод «Карусель», до проведення якого було залучено майже всіх присутніх, допоміг визначити переваги та складнощі командної роботи, шляхи створення ефективної команди, назвати позитивні приклади колективної взаємодії. Члени творчої групи підсумували думки колег. Естафету перейняли педагоги, які вивчали питання використання в закладі інформаційно-комунікаційних технологій як засобу розвитку творчої особистості. Заступник директора з навчально-виховної роботи Алла Назаренко за результатами проведеного опитування проаналізувала, які програми та цифрові інструменти опанували та використовують педагоги у своїй роботі. Асистент учителя Інна Романенко розповіла про інтернет-ресурси, що допомагають працювати з дітьми з особливими освітніми потребами. Учителі інформатики Тамара Бабенко та Віталій Вербецький представили інтерактивні застосунки, використання яких допоможе педагогам під час дистанційного навчання і не тільки.


Творча група в складі Олени Сербин, Олени Степаненко, Марини Сірої, Юлії Ющенко досліджувала сучасні психолого-педагогічні підходи розвитку колективу та становлення особистості лідера – невід’ємної ланки в ньому. Прозвучало багато цікавої інформації, як виявляти, розвивати та формувати позитивні лідерські якості в шкільному середовищі.


Підсумовуючи результати педагогічної ради, директор ліцею Анатолій Савенков підкреслив, що колектив закладу знаходиться в постійному пошуку нових шляхів удосконалення професійної майстерності.

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings