![](/sites/zasgimn.pl.ua/files/styles/895x680/public/no-image.png?itok=qKOcNZuj)
Участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі „Новорічна композиція”
Вже традиційно напередодні новорічних свят учні ОЗ «Засульський ліцей ЛМР» взяли участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі „Новорічна композиція”. Метою конкурсу „Новорічна композиція” є пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок учнів з виготовлення святкових композицій за напрямом новорічна флористика. До створення композицій долучилися учні, вчителі, батьки.