У променях рідного слова

Прохолодний осінній день 9 листопада для мільйонів українців у всьому світі став світлішим, яскравішим, барвистішим, бо вони долучилися до краси й багатства рідного слова, яке своїм корінням сягає в товщу тисячоліть, бере початок із мудрих оповідей древніх літописців, продирається крізь терни випробувань, щоб дзвінко лунати на весь світ державною мовою нашої країни, однією із наймилозвучніших та найспівочіших на планеті.


У цьому вкотре змогли переконатися учні Засульського ліцею, долучившись до відзначення Дня української мови та писемності. Уже традиційно старшокласники взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності. Робота викликала труднощі, але їх змінило відчуття спільності з українським народом, який об’єднався навколо найбільшої святині – рідної мови. Текст диктанту і школярів, і педагогів спонукав до пошуків та нових досліджень у царині рідного слова.


Учням 6-А класу 9 листопада запам’ятається цікавим конкурсом знавців рідної мови, у якому змагалися команди «Калина» та «Соняшник». Із мінімальною перевагою в 1 бал перемогла команда «Соняшник», але найголовніше, що і в школярів, і в учителя Колісніченко Н.М. залишилися приємні емоції захоплення та бажання ще наполегливіше вивчати українську мову.

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings