Турнір з кіокушин карате пам’яті героїв Небесної сотні

24 лютого 2019 року на базі ОЗ «Засульський ліцей» пройшов відкритий турнір з кіокушин карате пам’яті героїв Небесної сотні, в якому взяли участь юні каратисти із Засулля, Войнихи, Калайдинець, Лубен, Пирятина та Кременчука. Усі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Завітав на змагання і голова Засульської ОТГ Бондаренко Сергій Іванович, який у своєму виступі наголосив про важливість патріотичного виховання сучасної молоді, а також залучення її до здорового способу життя. З правилами змагань усіх учасників ознайомив головний суддя турніру Деркач Сергій Володимирович (2 дан). Бої юних каратистів були надзвичайно цікавими і напруженими. У них команда ОЗ «Засульський ліцей» здобула 10 нагород. У нелегкій боротьбі І місце вибороли Сербин Руслан, Бібік Данило, Бойко Олександр. Срібними призерами змагань стали Шевелінда Карина, Панченко Максим, Марченко Ліза, Коваль Анна. Бронзу отримали Філенко Аріна, Красніков Роман, Котляренко Марія. Переможці нагороджені грамотами і медалями. Та найголовніше - учасники та гості змагань переконалися: в України надійне майбутнє.