Таємниці таланту Ганни Кревської

16 березня в освітньому закладі радо вітали лубенську літераторку, члена Національної спілки письменників України Ганну Кревську. Це вже не перша зустріч талановитої авторки з учнями та педагогами ліцею. Як зізналася сама письменниця, Засулля стало їй по-справжньому рідним, адже тут колись проживали герої її творів, а зараз вона має чудову можливість поспілкуватися з їх нащадками, які й переказують родинні історії, що лягають в основу сюжетів прозових творів Ганни Кревської.


Гостю старшокласникам представили директор ліцею Анатолій Савенков та подруга авторки, педагог Тетяна Гурт. Із цікавістю учні 8-х, 10 та 11 класів слухали розповідь Ганни Кревської про те, як вона працює над своїми прозовими творами, «оживляючи» історичні факти та події конкретними іменами реальних людей, які подолали всі перепетії ХХ століття - боролися, страждали, перемагали і вижили, вистояли, уплівши своє життя і свою долю в долю країни і народу.


Учні цікавилися, як авторка працює над своїми творами, наскільки складним є процес написання книги, як довго це може тривати, де можна знайти прозу письменниці, щоб прочитати.


Ганна Кревська з інтересом переглянула експозицію шкільного музею «Історія Посульського краю», яка дарує натхнення для подальшої творчості.

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings