STEM -ИМО ДЛЯ ЗСУ

Саме таку назву мав проєкт, над яким працювала творча група вчителів ліцею "Впровадженння елементів STEM освіти у школі". Для реалізації даного проєкту були залучені учні всього ліцею, адже спочатку всі збирали макулатуру. На виручені кошти були придбана тканина для пошиття синьо-жовтих прапорів, які замовили військові. Попри відключення світла, нам вдалося це зробити на уроках трудового навчання і, як результат, 6 наших прапорів поїдуть на передову.


На уроках фізики учні виготовляли окопні свічки (10-11 кл.вдома). Підсумок - більше півсотні таких необхідних наразі виробів. Всі необхідні обчислення були зроблені на уроках математики.


Оскільки, сьогодні День Збройних Сил України, як же без подарунків нашим воїнам. 20 пар теплих рукавиць ще закупили на кошти від макулатури. І, звичайно, як на свято без смаколиків!!!! 7 відерець квашеної капусти - для Вас, наші "котики". А ще душевне відеопривітання від наймолодших жителів нашого ліцею - першокласників і чудові малюнки для наших славних воїнів!


Все це ми сьогодні передали Оксані Кумонок, волонтерці Благодійного фонду " Довіра і допомога", яка запевнила, що найближчим часом відправить на передову.


Віримо у них! Віримо у Перемогу! Все буде Україна!

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings