Шануймо рідну мову!

Рідна мова – джерело натхнення і сили кожної людини і всього народу. У нашій країні День української мови та писемності приурочений пам’яті Нестора Літописця і припадає на 27 жовтня. Долучаючись до найрізноманітніших заходів, присвячених цій події, ми з особливим хвилюванням відчуваємо красу, велич і силу рідного слова, свою належність до талановитої і вільнолюбної нації.


Старшокласники ліцею з цієї нагоди зібралися в актовій залі, щоб позмагатися в «Солов’їному шоу» на краще знання лексики, фразеології, орфоепії рідної мови. Команда 10 класу «Сині» в складі Шелемби Марії, Рак Анастасії, Деркача Романа, В’юницького Максима, Брюховецького Івана створила гідну конкуренцію команді одинадцятикласників «Жовті», до якої увійшли Бірюк Інна, Бутенко Анастасія, Ціпенко Вікторія, Копичко Іван, Сай Вадим. Результат змагання прогнозований: перемогли найстарші ліцеїсти, але переможених не було, адже учасники збагатилися новими знаннями та досвідом. Підготувала «Солов’їне шоу» вчителька української мови і літератури Наталія Колісніченко разом із педагогом-організатором Мариною Сірою та вчителем музичного мистецтва Юрієм Тестенком. Ведучими заходу стали дев’ятикласниці Тетяна Мицик та Анна Кисляк.


27 жовтня учні 9-А та 9-Б класів долучилися до написання радіодиктанту національної єдності. Цьогоріч він мав назву «Дороги України». Хоч було нелегко, але всі справилися з роботою. Особливе відчуття гордості учням подарувало усвідомлення своєї участі в загальнонаціональній акції, що об’єднує українців навколо своїх духовних святинь, основою яких є мова.

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings