Семінар-практикум учителів історії та громадянської освіти

З ініціативи Центру професійного розвитку педагогічних працівників Лубенської міської ради 03 січня 2024 року на базі Опорного закладу «Засульський ліцей» відбувся семінар-практикум учителів історії та громадянської освіти закладів загальної середньої освіти Лубенської територіальної громади на тему «Виклики шкільної історичної освіти в умовах воєнного стану».


Це була зустріч однодумців, які тримають освітній фронт та розуміють важливість шкільної історичної освіти в умовах повномасштабної війни. Говорили про освітні втрати та способи їх подолання, про ефективні шляхи підготовки учнів до складання НМТ з історії України, про особливості сертифікації вчителів історії у 2024 р., про полікультурність української історії на прикладі діяльності єврейської громади м. Лубен.


Для учасників семінару директор ліцею Савенков Анатолій Олексійович та юні екскурсоводи провели екскурсію залами історико-краєзнавчого музею «Історія Посульського краю», який створено на базі закладу освіти. Це була захоплива мандрівка в тисячолітню історію сіл Засулля та Солониця. Експозиція музею вражає кількістю експонатів, цікавих артефактів, продуманою композицією подачі матеріалу. Сьогодні ми зайвий раз переконалися, що історія рідного краю – це важлива складова шкільного історичного курсу.


Висловлюємо щиру подяку директору Савенкову А.О. та працівникам ОЗ «Засульський ліцей» за ефективну організацію семінару-практикуму. Лише спільними зусиллями ми можемо долати виклики, які ставить перед нами сьогодення.


Керівник професійної спільноти Олена БОЛЬБОТ

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings