ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК…

2 червня в Засульському ліцеї пролунав останній дзвоник… Цього дня усі — дорослі і діти — стають трішки іншими. Квіти, усміхнені обличчя і сльози на очах, тривога, щирі напутні слова та вітання — все це щемливі миті свята. Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу випускників від директора ліцею Анатолія Савенкова, консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлани Лісної, сільського старости Сергія Бойка.


Красивою хореографічною композицією привітали випускників учні 1-А класу, дотепним був виступ учнів 1-Б класу, де кожний обіцяв стати такими ж, як випускники, які прославляли школу протягом навчальних років. Справжнім сюрпризом для всіх присутніх на урочистій лінійці став вальс у виконанні одинадцятикласників.


І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвоник у руках Івана Якименка та Яни Дзюби. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул і мирного неба, школярі!

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings