Перемога в обласному  конкурсі для учнів 7-11 класів „Фізика в житті людини”

З метою залучення учнів до поглибленого вивчення фізики, формування науково-дослідницького світогляду, створення умов для самореалізації юних науковців нашої області 22 листопада 2021 року на базі Полтавської Малої академії наук у форматі онлайн з використанням для комунікації дистанційної платформи ZOOM відбувся конкурс для учнів 7-11 класів „Фізика в житті людини”. Журі визначило 16 найкращих досліджень, які вирізнялися різноманітною тематикою наукових проєктів, творчим підходом до їх виконання та високим рівнем захисту конкурсних робіт, які мали відповідати загальній темі « Розумний дім».


Учень 8 -А класу нашого ліцею Деркач Роман брав участь у цьому конкурсі з роботою «Виготовлення сонячного параболічного концентатора, керованого з допомогою Хаба LEGO Technic (SPIKE Prime)» та посів II місце. Вітаємо юного дослідника та його наставника, учителя фізики Деркача Сергія Володимировича з перемогою! Переконані, у вас попереду ще багато нових цікавих проєктів!


А самі конкурсанти стверджують: «Ми вкотре переконалися у правильності слів Енштейна : «Наука не являється і ніколи не буде являтися закінченою книгою». Отже, наше завдання - продовжувати її писати!»

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings