![](/sites/zasgimn.pl.ua/files/styles/895x680/public/no-image.png?itok=qKOcNZuj)
Обласний етап конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
Вітаємо! Приємна звістка надійшла в ліцей з м. Полтава, де 22 січня відбувся обласний етап конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Перемогу в цьому змаганні, посівши перше місце, здобула учениця 7-Б класу Ракецька Юлія. Допомагала Юлі готуватися до конкурсу учителька української мови і літератури Корніяченко Лідія Григорівна. Вітаємо ученицю та її наставницю! Радіємо за вас, пишаємося вами і бажаємо нових перемог!