Навчаємось, впроваджуємо, діємо

21 лютого 2024 року в Центрі знань з неінфекційних захворювань КП ,,Полтавський обласний центр громадського здоров’я ПОР’’ зібралося більше двадцяти представників із партнерських навчальних закладів Проєкту. Це однодумці, для яких важливо у складний час відпрацювати навички своєї стресостійкості, вміти впоратися з емоційною напругою та навчити цьому інших.

Серед однодумців є й педагоги ОЗ «Засульський ліцей ЛМР»: соціальний педагог Тетяна Булах та учитель основ здоров’я Ольга Пасічник.

Завідувач Центру знань з неінфекційних захворювань Володимир Голубєв розповів про роль факторів ризику у виникненні неінфекційних захворювань. Координатор освітнього компоненту проєкту Таїсія Ярошенко звернулася до колег: ,,Ви тримаєте освітній фронт, навчаєте націю, яка буде підіймати Україну після Перемоги. І нам важливо успішно долати виклики війни, які стосуються кожного, навіть коли через численні переживання опускаються руки. Більшість досвідчених педагогів, які мають стаж 35-40 років, та й молоді фахівці, стикаються з професійним вигоранням. Як зробити так, щоб в колективі панувала здорова атмосфера, щоб робоче місце надихало? Вона ознайомила з інтервенціями програми ,,Здорове робоче місце вчителя’’, які цьому допоможуть. У рамках Програми Президента України ,,Здорова Україна’’ 21 працівник з партнерських навчальних закладів загальної середньої освіти Полтавської області незабаром у себе реалізовуватимуть компоненти програми. Це особливий підхід у збереженні та зміцненні здоров’я, коли педагоги співпрацюють задля покращення процесу захисту та промоції здоров’я свого та учнів, спільної безпеки, благополуччя та стійкості. У презентації пані Таїсія окреслила основні кроки зі стрес-менеджменту на робочому місці, попередження вигорання, ознайомила з матеріалами, які можна використовувати. ,,Якщо ми дбаємо, щоб не розрядився наш телефон, то слід навчитися дбати про себе. Адже це – необхідність, а не розкіш’’, - підсумувала вона.

Цікаво провела основну частину тренерка Наталія Супруненко – начальниця Центру психічного здоров’я КП ,,Обласний заклад із надання психіатричної допомоги Полтавської обласної ради’’. Вона не тільки дала практичні поради, а й використала приклади із життя.

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings