Навчання заради безпеки

24 жовтня в закладі відбулося спеціальне об’єктове тренування для учнів, педагогів та працівників школи за участю співробітників Лубенського РУ ГУ ДСНС України в Полтавській області.


Метою заходу стало відпрацювання алгоритму дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру.


Після сигналу «Пожежна небезпека» всі організовано покинули приміщення, щоб у безпечному місці прослухати цікаві розповіді провідних інспекторів ВЗНС Лубенського РУ ГУ ДСНС України в Полтавській області Віктора Соколовського, Олександра Олійника та провідного інспектора ВОЗ ЦЗ та НПЗ Лубенського РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області Вадима Дейнеки про необхідність дотримання правил пожежної безпеки та дії в разі виникнення такої ситуації. Рятувальники продемонстрували різні види гасіння пожежі за допомогою вогнегасника, діти мали можливість приміряти спеціальний одяг, що використовується працівниками ДСНС.


Школярі довідалися про правила мінної безпеки та алгоритм дій у разі виявлення небезпечних знахідок та підозрілих предметів.


Усі переконалися, що отриманні знання знадобляться в повсякденному житті.

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings