Мозаїка цікавих педагогічних ідей

Зимові канікули для вчителя - це час підсумків і планів на наступний навчальний семестр, а ще - це можливість самовдосконалитися, набути нових умінь та навичок, поділитися з колегами родзинками професійного досвіду. Саме такими стали ці дні для педагогів Засульського ліцею. Багато різноманітних справ ми встигли зробити: активно долучилися до засідань професійних педагогічних спільнот територіальної громади, вчителі, що викладають у 5-6 класах, провели круглі столи, відбулися засідання команд психолого – педагогічного супроводу дітей з ООП, невтомні класні керівники планували роботу на другий семестр.


Цікавими та корисними стали майстер-класи, тренінги, проведені педагогами для своїх колег. Наталія Колісніченко підготувала заняття із розвитку мовленнєвих компетентностей педагогів, під час якого учасники мали можливість повправлятися в тих навичках, які є надзвичайно важливими в професійній діяльності. Тамара Бабенко поділилася із учителями почутим під час навчання з діагностики та подолання освітніх втрат та розривів за допомогою ВШО та надала рекомендації. Тетяна Мішкова запросила педагогів, у яких виникають труднощі під час роботи з Єдиною атестаційною системою, організувала для них практичне заняття. Лариса Деркач, Юлія Данілова, Віталій Вербецький провели майстер-класи, на яких ознайомили колег із сучасними освітніми ресурсами, які використовують у своїй професійній діяльності, поділилися власним досвідом їх застосування.


Канікули промайнули дуже швидко, але ми переконані, що завдяки відповідальній, цілеспрямованій роботі педагогів другий семестр і весь навчальний рік для наших учнів буде успішним і цікавим.Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings