Майбутні захисники та захисниці

Майбутнє та найцінніше, що має країна, - діти. За ними зміни, новації, перемоги. Саме з таким гаслом до Засульського ліцею завітали, захисники України, учасники бойових дій на сході - члени Лубенської РТЦК та СП: майор Копаніцин Ігор, капітан Максименко Констянтин, головний сержант Савлук Євгеній та радник міського голови, заступник голови спілки учасників АТО Лубенської територіальної громади Сивуха Віктор.


Чотири інструктори з великою кількістю досягнень та роками досвіду за плечима розповідали учням 9-11 класів про важливість військової сили на даний момент. Чимало учнів нині обирають шлях служіння Україні. Варто постійно згадувати тих відважних юнаків, які загинули як герої під час неоголошеної війни...


На першому пункті дітям продемонстрували частину арсеналу, яку використовують задля захисту, маскування та лікування, розповіли про найбільш небезпечні вибухові пристрої, створені ще в часи Першої світової війни, які використовуються донині.


Наступний пункт - тренування. Учням продемонстрували правильне використання автомата Калашникова 7,62 мм, що був прийнятий до використання в СРСР у 1949 році. Новобранці за командою групами долали певну відстань, смугу перешкод, прикривали спини одне одного. Таким чином, вони відчули себе на місці бойових дій - коли товариш довіряє тобі своє життя.


На третьому, останньому пункті учням на практиці розповіли про роботу механізмів пістолетів та автоматів, навчили розкладати та складати основну зброю. Дітям пояснили всю важливість бути обережним у цей момент, коли від неї залежить ваше життя.


Захоплені коментарі лунали довго звідусіль: подібна тема зацікавила не тільки хлопців, але й дівчат, стираючи усі гендерні стереотипи.

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings