![](/sites/zasgimn.pl.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/zobrazhennya_viber_2024-04-10_11-24-30-760.jpg?itok=xJNSQPMW)
Книга – засіб боротьби проти стресу та ворожого ІПСО!
Щодня наша країна потерпає від ворожих обстрілів. Що робити в такій ситуації – не панікувати, вірити в ЗСУ, всіляко допомагати наближати нашу перемогу і ….. читати!!!
Адже книга - є своєрідною зброєю у війні проти ворога, проти російської пропаганди та ІПСО.
Нещодавно Бібліотека Засульського ліцею отримала в подарунок дитячу літературу сучасних українських та світових авторів від Tetiana Osaulenko. Пані Тетяна є нашим добрим другом та в такий важкий, для нашої країни час, знаходить ресурси та бажання допомагати оновлювати фонд бібліотеки. А саме: науково-пізнавальні, розважальні, художні – саме ці подаровані книги підтримують бажання в учнів читати та бути в курсі літературних новинок!!!
Читачі нашого навчального закладу щиро та безмежно вдячні за подаровані Вами, Пані Тетяно, книги, небайдужість та послідовність!
Слава Україні!