Герої не вмирають!


Герої не вмирають! Так ми говоримо про тих, хто віддав своє життя за Україну, за гідне буття українців, за кращу долю своїх дітей та онуків, усіх наступних поколінь. І, звичайно, вони вічно житимуть у наших серцях, у нашій пам'яті. Вони - Герої Небесної Сотні.


10 лютого 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ “Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Відтепер щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян в боротьбі за свої права.


18 лютого учні 6-Б, 7-В та 8-А класів ОЗ "Засульський ліцей ЛМР" разом з учителем Сірою М. В. також пригадали трагічні події тих часів, створили колаж пам'яті Дня Героїв Небесної Сотні та вшанували пам'ять полеглих героїв хвилиною мовчання.Біль стискає і серце, і грудиЗа тих, що у вічність пішли,

Імена їх народ не забуде

У безсмертя вони відійшли.

А так їм хотілося жити

У вільнім і ріднім краю,

Промінчику сонця радіти

І мрію здійснити свою.

Та ні, не судилось їм жити,

Бо кат обірвав їм життя,

Та свободу не можна убити.

Немає цьому вороття.

То ж будьмо ми гідні героїв

І пам’ять про них збережем.

Нам не треба пролитої крові,

Та за свободу ми далі підем.(Марія Сковронська. “За тих, що у вічність пішли”)Вшанувати імена Героїв Небесної Сотні - це не просто святий обов'язок, це наша шана і гордість за них, за їхню відданість, за відвагу.

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings