Фізика в житті людини

Саме таку назву має щорічний обласний конкурс для учнів 7-11 класів, який проводиться з метою залучення здобувачів освіти до поглибленого вивчення фізики, формування науково-дослідницького світогляду, створення умов для самореалізації юних науковців.


Оприлюднено офіційні результати цього творчого змагання, у якому взяв участь учень 10 класу нашого закладу Деркач Роман. Науковий керівник роботи - учитель фізики Деркач Сергій Володимирович. Журі відзначило різноманітний тематичний аспект наукових проєктів, креативний підхід до виконання, високий рівень захисту переважної більшості конкурсних робіт, що свідчить про обізнаність учасників конкурсу щодо сучасного стану галузі дослідження.


За результатами оцінки представлених проєктів визначено переможців. Щиро радіємо, що Роман увійшов до числа призерів у номінації «Прикладна фізика». Вітаємо творчого, відповідального, наполегливого учня та його керівника з черговою перемогою! Нехай пізнання законів фізики подарує нові ідеї, відкриття, здобутки, що ведуть до успіху.

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings