Ексурсія на о. Хортиця

На сьогодні Хортиця – відомий не тільки у нас, а й усьому світі національний заповідник. Входячи до сімки чудес України, він приваблює щороку тисячі туристів і ми не змогли залишитись осторонь. Там відчули дух козацтва, побачили на власні очі, як жили і чим пишалися наші предки. А ще відвідали:


- історично-культурний комплекс «Запорізька Січ», де реконструйовані житлові та господарчі будівлі, церква, курені, гарматні станиі безліч інших цікавинок козаків;


- фольклорно-етнографічний кінний театр «Запорізькі козаки», де на імпровізованій сцені побачили трюки на конях, роботу гарапником (батогом), захоплюючі козацькі ігри та розваги. Їх виступ супроводжувався пострілами з гармат, боєм барабанів, національною музикою. Породисті коні, яскраві національні костюми, український колорит, середньовічна зброя перенесли нас на століття назад.


А далі - захоплива подорож на пароплаві по Дніпру. Під час річкової прогулянки ми помилувалися Хортицею з незвичного ракурсу, насолодилися мальовничою красою берегів Дніпра і міста Запоріжжя. А ще стали безпосередніми учасниками найбільш хвилюючої частини маршруту – підйому шлюзами Дніпрогесу! Побувати в Запоріжжі і не відвідати найбільший в Україні музей ретро-автомобілів, то були б не ми!! Цікава колекція раритетних транспортних засобів вітчизняних і зарубіжних марок, вражає своєю різноманітністю. Музей техніки Богуслаєва - це унікальні колекції поршневих і реактивних авіаційних двигунів, що випускалися на "Мотор Січі" в різні періоди історії. Отже, втілення елементів STEM-навчання та повторення курсу фізики за 7 клас - в дії. Дякуємо екскурсоводу Катерині Винниченко за її кретивність, за нестандартний підхід, за постійну підтримку та похвалу!!! Ви, дійсно, найкраща!!!

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings