![](/sites/zasgimn.pl.ua/files/styles/895x680/public/news_images/445187293_1512116896356482_8345442324025659190_n.jpg?itok=3YZv3hcF)
Екскурсія до історико-краєзнавчого шкільного музею "Історія Посульського краю"
Останні дні навчання проходять в нашому закладі не тільки весело і цікаво, а ще й пізнавально. Так учні 5-А та 5-Б класів 29 травня разом з вчителем історії Вікторією Іщенко відвідали історико-краєзнавчий шкільний музей "Історія Посульського краю". Діти з цікавістю слухали розповідь директора школи Анатолія Олексійовича Савенкова про історію рідного краю. Завдяки цікавій інформації дівчаток-екскурсоводів Підтоптаної Анни та Абрамчук Марії учні занурилася в атмосферу минулого. Кожен з них відкрив для себе багато нових та цікавих сторінок історії нашої маленької Батьківщини.