Дорогі діти, шановні вчителі, батьки!

Щиро вітаю вас із Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливим він є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже наступного року обирати свій професійний шлях. Сьогодні в ліцеї особливе свято. Йому виповнилося 30 років. За ці роки наші випускники розлетілися в усі куточки України. Ми подарували їм частинку своєї любові до Батьківщини, життєвої мудрості, віри у щасливе майбутнє.


Усім учням ліцею зичу успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Бажаю всім миру і злагоди, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай підґрунтям щасливого життя будуть міцне здоров’я, особисте щастя, терпіння і мудрість, натхненна думка та щирі почуття.


Нашим батькам бажаю сили й терпіння, докласти максимум сил для особистісного розвитку дитини. Ви наші надійні друзі, міцний тил, тверде плече. Дякую за підтримку й розуміння.


Всім мирного навчального року!


Анатолій САВЕНКОВ

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings