День народження числа ПІ або донатимо на ЗСУ з математикою

Виявляється, що дні народження мають не не тільки люди, а й числа. Таким є число пі. Його день народження (або його ще називають День пі) святкується чотирнадцятого березня, що в прийнятому, зокрема в США, форматі записується як 3.14 і являє собою три перші знаки числа π. Якщо уважно поглянеш на першу тисячу знаків цього числа, проймешся поезією цифр, адже за ними стоїть історія нашої цивілізації, життя сотень кращих умів людства і таємниця пристроїв світобудови. Є гіпотези, що в числі пі прихована будь-яка інформація, яка колись або була, або буде доступна людям.


У цей день по всьому світу проходять різноманітні математичні заходи та змагання. У нашому ліцеї вирішили відзначити свято π у формі змагання між 6-11 класами на відтворення знаків числа за допомогою монет, а потім на всі ці кошти придбати речі, які зараз украй необхідні нашим захисникам.


Ми не просто дякуємо нашим ліцеїстам та їх батькам, ми дякуємо їм " у квадраті", а краще "в кубі"!!! Такого захоплення, ентузіазму та щедрих донатів ми не очікували.


Найбільші суми розклали учні 9-А, 6-А, 10, 11, 9-Б, 6-Б класів. Найбільше знаків вдалося відтворити учням 9-Б, 9-А, 11 та 10 класів. А кращими в оформленні числа пі стали учні 7Б, 8Б, 8А, 7А класів. Загальна сума збору - 4100 грн. На ці кошти було замовлено жорсткі ноші для евакуації поранених, газові балони і найголовніше - питну воду для наших захисників на Авдіївському напрямку.


Про єдність українців у боротьбі з ворогом говорить і те, що всі, від кого залежало виконання планів юних пошановувачів числа π, намагалися допомогти школярам. Виробники нош, довідавшись про благородну мету ліцеїстів, дуже оперативно їх виготовили та передали, швидко було закуплено решту необхідних речей. І вже 17 березня в заклад завітали волонтери благодійного фонду «Довіра та допомога». На лінійці нагороджено класи, що взяли активну участь у акції, та передано волонтерам усе придбане для ЗСУ.


Оксана Кумонок подякувала школярам та їх родинам за активну допомогу воїнам та передала директору ліцею Анатолію Савенкову фронтові трофеї, які увійдуть до експозиції шкільного музею, присвяченій цій війні.


Віримо в Перемогу і всі разом наближаємо її!!!

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings