День безпечного Інтернету

7 лютого світова спільнота відзначала День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору для наймолодших користувачів. Наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів.


Питання безпеки в Інтернеті надзвичайно важливе завжди. Але зараз, під час повномасштабної війни, ми маємо бути особливо пильними. І вчити пильнувати учнів.


З 7 по 10 лютого у школі було проведено ряд заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет.


Молодші школярі подивилися мультфільми про безпечне користування Інтернетом: «Нові корисні підказки. Увага! Інтернет!», «Казка про золоті правила безпечного Інтернету», «Безпечний Інтернет. Найжахливіший тиждень Петрика», дізналися більше про Інтернет-культуру, пригадали правила Інтернет спілкування та дали обіцянки їх дотримуватись, а також познайомилися з цікавими, а головне, безпечними Інтернет-ресурсами. Після перегляду діти відповідали на поставлені запитання, розповідали цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету.


Для учнів середніх класів проводилися відео-уроки на тему: «Інтернет - користь чи прихована небезпека» з метою ознайомлення учнів з правилами поведінки в Інтернеті. Учні охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті.


Для учнів старших класів були проведені інформаційні бесіди на тему: «Неприємності в мережі Інтернет». Наголошувалося на позитивному та корисному використанні інформаційних технологій, визначали шляхи попередження негативного впливу роботи в Інтернеті, ознайомилися з інформацією щодо безпечного використання сайтів для підлітків.


Дякуємо всім учасникам, які долучилися до заходів!

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings