Декада професійного вдосконалення

Саме такими були останні десять днів жовтня для педагогічних працівників ліцею. Початком усіх заходів стало засідання атестаційної комісії першого рівня, на якому затвердили список тих, хто атестуватиметься в 2022 році та план вивчення їх діяльності.


Про запровадження в освітній процес формувального оцінювання, роботу з учнями по підготовці до олімпіад, конкурсів, ЗНО під час дистанційного навчання, завдання для класних керівників радилися колеги на засіданнях методичних комісій.


Надзвичайно актуальною темою для педагогів в умовах сучасних викликів є вдосконалення навичок з використанням інформаційних технологій в освітній діяльності. Уже не перший рік у ліцеї працює постійнодіючий семінар «Цифрова грамотність учителя». Чергове заняття, яке провела заступник директора із навчально-виховної роботи Мішкова Т.А., було присвячене вдосконаленню прийомів роботи під час онлайн-занять.


Уже не перший рік колектив опорного закладу працює над облаштуванням у ліцеї інклюзивного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами. Для створення якнайсприятливіших умов для навчання та розвитку цих учнів діють команди психолого-педагогічного супроводу. За участі адміністрації опорного закладу та особисто директора відбулися засідання цих команд, на яких педагоги, асистенти вчителів, психологічна служба проаналізували свою роботу на визначили завдання на майбутнє.


Усі проведені заходи пройшли в атмосфері обміну досвідом та обговорення планів подальшої роботи команди однодумців, які спільно працюють, щоб ліцей був затишною та привітною другою домівкою для кожного з наших учнів.

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings