Булінг, або шкільне цькування. Як не стати жертвою?

5 грудня 2018 року, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» соціальним педагогом ліцею Булах Т.Ю. спільно з головним спеціалістом сектору сім’ї та дітей виконавчого комітету Засульської сільської ради Власенко В.О., було проведено заняття з елементами тренінгу, під тематичною назвою: «Булінг, або шкільне цькування. Як не стати жертвою?». На початку заняття разом із учнями було визначено особливості кожної форми та визначено основні мотиваційні засади вчинення булінгу.


Відтак, разом із учнями визначились, що допомогти жертві булінгу можна дуже просто – не підтримувати тих, хто знущається та ігнорувати ініціатора конфлікту. Не залишати дитину, яка стала об’єктом цькування наодинці, не поширювати пліток, не насміхатись та обов’язково поінформувати про проблему, яка виникла класного керівника, психолога, директора, учителя, або ж когось із педагогічного колективу, хто зможе допомогти виправити ситуацію.


Були оприлюднені основні рекомендації щодо уникнення булінгу (підтримка стосунків з усіма учасниками колективу, не розпускання пліток, відстоювання своєї думки, підтримка традицій в колективі, допомога одноліткам із залученням дорослих або зателефонувавши на Національну гарячу лінію (0 800 500 225 чи 772).

Поділитися:
Accessibility menu
Contrast settings
Rozmiar czcionki
Letter spacing
Line height
Obrazki
Font
Reset the settings