Кадровий склад

Кадровий склад опорного закладу «Засульський ліцей ЛМР»

Адміністрація закладу

1. Савенков Анатолій Олексійович - директор опорного закладу, учитель історії вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист

2. Федоренко Галина Созирівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель зарубіжної літератури вищої кваліфікаційної категорії

3. Третяк Любов Іванівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель

4. Назаренко Алла Анатоліївна - заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель фізичної культури вищої кваліфікаційної категорії

Вчителі початкових класів

5. Фесенко Людмила Вікторівна - голова методичної комісії вчителів початкових класів, учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії

6. Бойко Світлана Василівна - учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії

7. Гуріна Раїса Іванівна - початкових класів першої кваліфікаційної категорії

8. Данілова Юлія Дмитрівна - учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії

9. Ластовецька Інна Вікторівна - учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії

10. Мирошник Ірина Григорівна - учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії

11. Німич Вікторія Вікторівна - учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії

12. Ющенко Юлія Володимирівна - учитель початкових класів другої кваліфікаційної категорії

13. Кілочек Тамара Василівна - асистент учителя, вчитель початкових класів першої кваліфікаційної категорії

14. Кожушко Антоніна Григорівна - асистент учителя, вчитель початкових класів першої кваліфікаційної категорії

15. Романенко Інна Василівна - асистент учителя, вчитель початкових класів спеціаліст

16. Степаненко Олена Миколаївна - асистент учителя, спеціаліст

17. Сіра Марина Володимирівна - асистент учителя, вчитель початкових класів другої кваліфікаційної категорії

18. Середенко Людмила Миколаївна - вихователь групи продовженого дня вищої кваліфікаційної категорії

19. Сербин Олена Олександрівна - вихователь групи продовженого дня, вчитель початкових класів першої кваліфікаційної категорії

Вчителі філологічного циклу

20. Вербецька Лідія Павлівна - учитель зарубіжної літератури вищої кваліфікаційної категорії, учитель – методист, педагог-організатор-методист

21. Колісніченко Наталія Михайлівна - учитель української мови і літератури вищої кваліфікаційної категорії

22. Охріменко Лідія Миколаївна - учитель зарубіжної літератури вищої кваліфікаційної категорії

23. Ступка Ганна Олексіївна - учитель зарубіжної літератури вищої кваліфікаційної категорії

24. Нестерова Валентина Іванівна - голова методичного об’єднання вчителів англійської мови, учитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель

25. Шевченко Людмила Миколаївна - учитель англійської мови другої кваліфікаційної категорії

Вчителі математичного циклу

26. Махно Лариса Іванівна - голова методичної комісії вчителів природничо-математичного циклу, учитель математики першої категорії

27. Бабенко Тамара Василівна - учитель математики та інформатики вищої кваліфікаційної категорії

28. Вербецький Віталій Анатолійович - учитель інформатики першої кваліфікаційної категорії

29. Деркач Лариса Станіславівна - учитель математики вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист

30. Деркач Сергій Володимирович - учитель фізики вищої кваліфікаційної категорії

31. Мішкова Тетяна Анатоліївна - заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель математики вищої кваліфікаційної категорії;

Вчителі природничо-гуманітарних дисциплін

32. Іщенко Вікторія Василівна - голова методичної комісії вчителів суспільно-гуманітарного циклу, учитель історії другої кваліфікаційної категорії

33. Філенко Ірина Василівна - учитель географії першої кваліфікаційної категорії

34. Сіряченко Ганна Вячеславівна - учитель біології вищої кваліфікаційної категорії

35. Рева Тетяна Михайлівна - лаборант, учитель біології другої кваліфікаційної категорії

Вчителі спортивно-естетичного напрямку

36. Жайворонок Олена Георгіївна - учитель фізичної культури першої кваліфікаційної категорії

37. Жадан Оксана Анатоліївна - завідуюча бібліотеки, учитель образотворчого мистецтва другої кваліфікаційної категорії

38. Кірпічова Таміла Вікторівна - асистент учителя, учитель хореографії

39. Пасічник Ольга Вікторівна - голова методичної комісії спортивно-естетичного напрямку, учитель трудового навчання та основ здоров’я вищої кваліфікаційної категорії

40. Тесленко Юрій Олексійович - учитель музичного мистецтва вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, керівник гуртка-методист

41. Шевченко Сергій Віталійович - учитель трудового навчання та фізичної культури першої кваліфікаційної категорії

Психологічна служба

42. Булах Тетяна Юріївна - Соціальний педагог

43. Кривенко Світлана Аліївна - Учитель-логопед